Dashuria, Nevoje e njeriut, fat apo mallkim?

Shko poshtė

Dashuria, Nevoje e njeriut, fat apo mallkim?

Mesazh  STINE prej Sun Jul 15, 2007 12:47 am

si mendoni ceshte dashuria

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria, Nevoje e njeriut, fat apo mallkim?

Mesazh  akili prej Wed Aug 01, 2007 7:22 pm

dashuria po te jet ne ruge te mire te bene te haroshe se ku je po te jet ne te keq me kueptimin qe nuk e ke afer eshte mallkime

akili

Numri i postimeve : 13
Registration date : 12/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria, Nevoje e njeriut, fat apo mallkim?

Mesazh  lepurushja_01 prej Thu Aug 02, 2007 11:34 am

Dashuria eshte jeta vete!

lepurushja_01
Administator
Administator

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Localisation : Italia
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dashuria, Nevoje e njeriut, fat apo mallkim?

Mesazh  STINE prej Thu Aug 02, 2007 5:12 pm

hhahahhah o lepurushe pyetja ishte kjo: Dashuria, Nevoje e njeriut, fat apo mallkim? dhe duhet te zgjidhje nje nga keto te treja jo te shtosh ti gjera Very Happy .hahhahahahahhahahh

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria, Nevoje e njeriut, fat apo mallkim?

Mesazh  lepurushja_01 prej Fri Aug 03, 2007 5:47 pm

STINE shkruajti:hhahahhah o lepurushe pyetja ishte kjo: Dashuria, Nevoje e njeriut, fat apo mallkim? dhe duhet te zgjidhje nje nga keto te treja jo te shtosh ti gjera Very Happy .hahhahahahahhahahh
Jo mo une them c'teme doj qejfi c'te me doje e bardha e zemres pastaj per medimin tim nuk eshte asnje nga ato te treja heeee No

lepurushja_01
Administator
Administator

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Localisation : Italia
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria, Nevoje e njeriut, fat apo mallkim?

Mesazh  Naki prej Thu Aug 09, 2007 12:36 pm

u pershendes per temen e hapur,
Dashuria eshte nje fjale qe deri sot askush ska arritur te jep definicionin e plote dhe nuk do ja arrije.
Pelqej ne thenjen e lepurushes se eshte jeta por nganjehere eshte edhe vete ferri nese ajo nuk kuptohet nga te dy partneret.
Thjesht te them me i miri term qe do i shkonte dashurise eshte ILUZION.
Ju pershendes
avatar
Naki
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4
Localisation : Kosovė
Registration date : 25/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://naki.newdiscussion.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria, Nevoje e njeriut, fat apo mallkim?

Mesazh  kiss_today prej Fri Sep 14, 2007 11:15 am

Meqe duhet te zgjedh midis te trejave, mendoj se eshte FAT. Fat qe tek une ka ardhur kaq dhimbshem. FAT i keq
avatar
kiss_today
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 85
Age : 33
Localisation : Tirane
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria, Nevoje e njeriut, fat apo mallkim?

Mesazh  STINE prej Fri Sep 14, 2007 4:49 pm

bobo kiss po pse eshte treguar kaq i keq fati me ty,megjithate mendoj se do te tregoje edhe te miren,jo mendoj por jam i sigurte te pershendes yllo.

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria, Nevoje e njeriut, fat apo mallkim?

Mesazh  kiss_today prej Sat Sep 15, 2007 2:17 pm

Faleminderit Stine. Por kam frike se Ai qe "pretendon" se me do shume, nuk me kupton aq sa duhet. Dhe ky s'mund te jete vecse Fat i Keq
avatar
kiss_today
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 85
Age : 33
Localisation : Tirane
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria, Nevoje e njeriut, fat apo mallkim?

Mesazh  STINE prej Sat Sep 15, 2007 4:33 pm

asgje yllo.Ej po kush pretendon me shume me ty moj ti je shpirt njeriu dhe per mendimin tim kjo eshte gjithcka qe i duhet nje femre.te pershendes yllo.

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria, Nevoje e njeriut, fat apo mallkim?

Mesazh  kiss_today prej Sun Sep 16, 2007 1:42 pm

Faleminderit per fjalet e mira Stine, por ti s'me njeh aq sa te dish nese e meritoj fatin e mire apo jo. gjithsesi, faleminderit.
avatar
kiss_today
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 85
Age : 33
Localisation : Tirane
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria, Nevoje e njeriut, fat apo mallkim?

Mesazh  lepurushja_01 prej Thu Sep 20, 2007 5:34 pm

kiss_today shkruajti:Faleminderit per fjalet e mira Stine, por ti s'me njeh aq sa te dish nese e meritoj fatin e mire apo jo. gjithsesi, faleminderit.

kiss today pavarsisht si mund te jesh ti duhet ta kesh nje tjeter mundesi cdokush...

lepurushja_01
Administator
Administator

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Localisation : Italia
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria, Nevoje e njeriut, fat apo mallkim?

Mesazh  arla prej Mon Oct 01, 2007 3:19 pm

Mendoj qe qe te tre elementet jane te lidhur ngushte me njeri-tjetrin.

Kur kupton se je e dashuruar,mendon se te nevoitet pak fat.
Nevoja per per te patur nje dashuri eshte e pashmangshme.
E sa per mallkimin:Nese dicka ben qe kjo dashuri te perfundoje mendon se te kane mallkuar.
Gjithesesi anjehere njeriu nuk heq dore nga ajo qe eshte e bukur por e paralizueshme.
avatar
arla

Numri i postimeve : 15
Registration date : 01/10/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria, Nevoje e njeriut, fat apo mallkim?

Mesazh  STINE prej Sun Oct 07, 2007 10:12 am

jam dakort me ty lepurushe,kiss une eshte e vertet qe nuk te njoh personalisht por me aq sa kam folur me tu me dukesh njeri shume i mire dhe me vjen "keq" qe thua ashtu.arla edhe me ty jam dakort,te tri elementet lidhen ngushte me njeri-tjetrin.Ciao ju pershendes.

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria, Nevoje e njeriut, fat apo mallkim?

Mesazh  Nimfa prej Thu May 29, 2008 6:02 pm

dashuria ?! Po kush e ka gjetur ca eshte qe do ta gjejme ne? ne vetem e jetojme si te vije, qofte e bukur apo e hidhur, mbush jeten tone si asgje tjeter. C'do e mire e ka nje te keqe e c'do e keqe e ka nje te mire,nuk mundet dhe dashuria te jete perfekte.fat apo mallkim qofte preferoj ta kem ne jeten time se pa te nuk di ca kuptimi do i jepja ksaj jete.
Te urej perse te dua!

_________________


.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …
˜"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"°••ŗ°"˜Øؘ"° ••ŗ˜
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashuria, Nevoje e njeriut, fat apo mallkim?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi