Urime ditėlindjen STINE

Shko poshtė

Urime ditėlindjen STINE

Mesazh  Orfe prej Sat Feb 14, 2009 4:46 am

Me vjen mire qe mu dha rasti dhe mundesia te te uroj
Dua te te them Gezuar Ditelindjen dhe u befsh 123 vjece.
Te uroj gjithe te mirat e kesaj bote dhe sa me shume fat dhe lumturi per ty dhe ata qe te do zemra.
Gezuar STINE me respekt Orfe_________________
avatar
Orfe
advancues
advancues

Numri i postimeve : 740
Registration date : 02/11/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urime ditėlindjen STINE

Mesazh  Nimfa prej Sat Feb 14, 2009 4:53 am

Gezuar ditelindjen STINE Te uroj te behesh dhe 123 te tjera. Fati dhe lumturia te ndjekte kudo_________________


.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …
˜"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"°••ŗ°"˜Øؘ"° ••ŗ˜
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urime ditėlindjen STINE

Mesazh  *Illira* prej Sat Feb 14, 2009 5:03 am

Urime Ditelindja edhe 100 te tjera per STINE!


avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urime ditėlindjen STINE

Mesazh  ~Luna~ prej Sat Feb 14, 2009 5:08 am

Gezuar Ditelindjen STINE ! Edhe 100 !


avatar
~Luna~

Numri i postimeve : 10
Localisation : ~ne ♥ time je ti ★ im~
Registration date : 30/01/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urime ditėlindjen STINE

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi