SI e Ndryshon Jeten Tone Dashuria ???

Shko poshtė

SI e Ndryshon Jeten Tone Dashuria ???

Mesazh  STINE prej Sun Jul 15, 2007 12:48 am

si mendoni si mund ti ndryshoje dashuria jetet tona

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: SI e Ndryshon Jeten Tone Dashuria ???

Mesazh  akili prej Wed Aug 01, 2007 7:20 pm

varet nga lloi i dashurise qe takone stine se ka dashuri me interes ka dhe dashuri per te kaluar kohen dhe ne fune dhe me e bukura eshte dashuria qe del nga zemra po te takoshe te fundit ta ben jeten me te mire se ti munde ta mendoshe

akili

Numri i postimeve : 13
Registration date : 12/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: SI e Ndryshon Jeten Tone Dashuria ???

Mesazh  lepurushja_01 prej Thu Aug 02, 2007 11:41 am

Megjithate edhe nese gjene dashurine e vertete eshte ajo qe te budadalleps...eshte e keqe dashuria. Te bene qe te mendosh dite e nate per personin e zemres ehhhhhhh I love you

lepurushja_01
Administator
Administator

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Localisation : Italia
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: SI e Ndryshon Jeten Tone Dashuria ???

Mesazh  Nimfa prej Sun Jun 01, 2008 1:39 am

Eshtė fakt qė dashuria ndryshon jeten, por nuk mund te thuhet se dashuria ma ndryshoj jeten, por njeriu me te cilin jam me ka bere te ndjehem person tjeter.
Dashuri e quajm edhe ate kur ta ndryshon jeten per te keq, te ben te vuash, te ndjehesh e shfrytezuar dhe e zgenjyer edhe kjo eshte dashuria.
Dashuria nuk mund te te ndryshoj si njeri, por personi i cili ta ofron dashurin nese eshte i duhuri te ben te ndihesh mire dhe thua dashuria ma ndryshoj jeten dhe jam shume e lumtur, por kur te deshton dashuria nis dhe e ndjen veten te braktisur e fyer etradhetuar ateher si ndryshohet jeta jote?
Pra cdo gje mvaret nga personi i kunder por edhe nga ti.Shpesh here dashuria eshte nje deshtim total dhe eshte mjaft e dhimbshme aq e dhimbshme sa njerezit nuk e duan me veten.
Por eshte dhe e vertete se dashuria eshte pjesa me e bukur e jetes.

_________________


.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …
˜"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"°••ŗ°"˜Øؘ"° ••ŗ˜
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: SI e Ndryshon Jeten Tone Dashuria ???

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi