Cfare eshte puthja?

Shko poshtė

Cfare eshte puthja?

Mesazh  STINE prej Sun Jul 15, 2007 12:50 am

cfare eshte puthja ne pergjithsi

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare eshte puthja?

Mesazh  akili prej Wed Aug 01, 2007 7:19 pm

pa puthje nuk ka dashuri per mendimin time vene bashke te dyja

akili

Numri i postimeve : 13
Registration date : 12/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare eshte puthja?

Mesazh  Nimfa prej Thu May 29, 2008 5:53 pm

Puthja, kjo shenje e dashurise, dhe lidhjes se forte mes dy njerzve. Per disa puthja eshte shume me e rendesishme se vete seksi, dhe tregon e shperfaq me shume ndjenje. Me pak fjale puthja ka qene dhe eshte e rendesishme ne marredhenien dashurore mes dy personash

_________________


.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …
˜"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"°••ŗ°"˜Øؘ"° ••ŗ˜
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare eshte puthja?

Mesazh  STINE prej Sat May 31, 2008 10:32 pm

nga orfe@ prej Thu 29 May 2008 - 16:53

Puthja, kjo shenje e dashurise, dhe lidhjes se forte mes dy njerzve. Per disa puthja eshte shume me e rendesishme se vete seksi, dhe tregon e shperfaq me shume ndjenje. Me pak fjale puthja ka qene dhe eshte e rendesishme ne marredhenien dashurore mes dy personash
Edhe une keshtu mendoj Orfe@.

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare eshte puthja?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi