Kronike e zeze

Shko poshtė

Kronike e zeze

Mesazh  Nimfa prej Sun Mar 08, 2009 5:39 am

Dhunoi seksualisht minorenen, prangoset

LEZHĖ- Njė tjetėr rast abuzimi seksual me minorene dhe njė tjetėr i ri i vėnė nė pranga. Historia ėshtė pėrsėritur nė fshatin Tale tė Lezhės, ku nė pranga ėshtė vėnė njė 19-vjeēar, i akuzuar pėr kryerje tė marrėdhėnieve seksuale me dhunė me njė vajzė minorene. I arrestuari ėshtė 19-vjeēari, Kristian Lulaj, banor i fshatit Tale. "Ai ėshtė arrestuar pas denoncimit tė prindėrve tė vajzės sė dhunuar"- thanė burimet e policisė, duke sqaruar se ai e ka tėrhequr vajzėn nė lokalin e tij nė fshat dhe ka abuzuar me tė seksualisht.
Ende nuk janė bėrė tė qarta rrethanat nė tė cilat ka ndodhur ngjarja, ndėrkohė qė policia ėshtė duke mbledhur dėshmi pėr kėtė rast. Dosja hetimore i ka kaluar pėr hetime prokurorisė sė rrethit, ku mbi tė riun ėshtė caktuar akuza e "kryerjes sė marrėdhėnieve seksuale me dhune me minorene".

GJERGJ FIGURI | 06/03/2009

_________________


.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …
˜"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"°••ŗ°"˜Øؘ"° ••ŗ˜
Nimfa
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi