Forca Juventus.

Shko poshtė

Forca Juventus.

Mesazh  UnikKatilja prej Thu Jul 19, 2007 12:30 am

Ejani Bianconera flitni per ket Legenden tan.


Forca Zonja Vjeter Like a Star @ heaven J U V E N T U S Like a Star @ heaven !
avatar
UnikKatilja

Numri i postimeve : 8
Localisation : SueD - PeJa
Registration date : 14/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.myspace.com/miss_maffiozi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Forca Juventus.

Mesazh  lepurushja_01 prej Fri Jul 20, 2007 4:33 pm

Behhhh ca boni me Juve amani, akoma me ata...mos na flliqni!
Forca M-I-L-A-N THE BEST FOREVER.

lepurushja_01
Administator
Administator

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Localisation : Italia
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Forca Juventus.

Mesazh  STINE prej Fri Jul 20, 2007 10:25 pm

ca jane keto skuadra mer Very Happy ku ka si ROMA.

FORCA


R O M A

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Forca Juventus.

Mesazh  lepurushja_01 prej Tue Jul 24, 2007 6:04 pm

STINE shkruajti:ca jane keto skuadra mer Very Happy ku ka si ROMA.

FORCA


R O M A
O stine mos e prish edhe ti.........forca roma qe kur forca roma...mos jini tifoze te plerave se flliqeni si shqiptare ...kupton...?

lepurushja_01
Administator
Administator

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Localisation : Italia
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Forca Juventus.

Mesazh  STINE prej Tue Jul 24, 2007 10:37 pm

o lale roma ishte ne vend te dyte ndersa ajo skuadra e felliqur Very Happy e milanit ishte ne vend te trete.ROMAMILANI
D.M.TH eshte poshte

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Forca Juventus.

Mesazh  lepurushja_01 prej Fri Jul 27, 2007 3:24 pm

STINE shkruajti:o lale roma ishte ne vend te dyte ndersa ajo skuadra e felliqur Very Happy e milanit ishte ne vend te trete.ROMAMILANI
D.M.TH eshte poshte
Vertet eeeeee ashtu mendon ti, njehere te vetme qe Roma ishte ne vend te dyte (qe eshte per te falenderuar Zotin dite e nate se ndodhi si mbrekulli se vete nuk e meritonte)... geek
Milan.......
Milan nese nuk e ke marre vesh ti mbas shume fitoreje te merituara e te paharruara po te freskoj pak qe tani afer morri edhe kupen UEFA...pak te duket???????????

lepurushja_01
Administator
Administator

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Localisation : Italia
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Forca Juventus.

Mesazh  STINE prej Fri Jul 27, 2007 5:36 pm

po mir mi champions leaguen e mori por ne kampionat ne vend te trete dhe sa per dijeni ROMA gjithmone ka qene nga vendi i 4 e lart kto 10 vjetet e fundit mir keshtu qe nuk ishte mrekulli qe thu ti,per mrekulli une quaj champions leaguen qe e mori me hile ne rradhe te pare, kurse ROMA fitoi kupen e italise.dakort yllo.ta thash njher po ta them prap ROMAmilani
D>M>TH milani eshte poshte RRRRRROOOOOMMMMMMMMEEEEEEEEESSSSSSS

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Forca Juventus.

Mesazh  lepurushja_01 prej Wed Aug 01, 2007 6:43 pm

STINE shkruajti:po mir mi champions leaguen e mori por ne kampionat ne vend te trete dhe sa per dijeni ROMA gjithmone ka qene nga vendi i 4 e lart kto 10 vjetet e fundit mir keshtu qe nuk ishte mrekulli qe thu ti,per mrekulli une quaj champions leaguen qe e mori me hile ne rradhe te pare, kurse ROMA fitoi kupen e italise.dakort yllo.ta thash njher po ta them prap ROMAmilani
D>M>TH milani eshte poshte RRRRRROOOOOMMMMMMMMEEEEEEEEESSSSSSS
O Rrusho po si do ti qe te them une qe pavarsisht fjaleve te tua cdo gje qe ti mund te thuash eshte hedhur poshte nga te paret e nga te vjetrit e nga te rinjte tani okkkkkkkkkkkk...ndaj nuk eshte nevoja me ta mbrosh milan sepse dihet se kush mbrohen??????????????????----mbeturinat te pavlerat.....ik mo ik po te le shenden lali prsh

lepurushja_01
Administator
Administator

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Localisation : Italia
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Forca Juventus.

Mesazh  STINE prej Thu Aug 02, 2007 5:52 pm

ca po thu mi yllo ku krahasohet milani me romen mi ska shonce hahahahhaahha se na felliqe me milanin.

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Forca Juventus.

Mesazh  UnikKatilja prej Fri Aug 03, 2007 3:29 pm

lepurushja_01 shkruajti:
STINE shkruajti:o lale roma ishte ne vend te dyte ndersa ajo skuadra e felliqur Very Happy e milanit ishte ne vend te trete.ROMAMILANI
D.M.TH eshte poshte
Vertet eeeeee ashtu mendon ti, njehere te vetme qe Roma ishte ne vend te dyte (qe eshte per te falenderuar Zotin dite e nate se ndodhi si mbrekulli se vete nuk e meritonte)... geek
Milan.......
Milan nese nuk e ke marre vesh ti mbas shume fitoreje te merituara e te paharruara po te freskoj pak qe tani afer morri edhe kupen UEFA...pak te duket???????????hauhauhauahuaha ncncncncn per ca flasin, po juve mo se kudoqe ka qen ka qen ne vend te par, nr1, e ju ziheni per vendin e 2t dhe te 3t, hauhauahuahau marre.
avatar
UnikKatilja

Numri i postimeve : 8
Localisation : SueD - PeJa
Registration date : 14/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.myspace.com/miss_maffiozi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Forca Juventus.

Mesazh  lepurushja_01 prej Fri Aug 03, 2007 5:12 pm

STINE shkruajti:ca po thu mi yllo ku krahasohet milani me romen mi ska shonce hahahahhaahha se na felliqe me milanin.
Ik mo kush flet po ti mo flliqe vetveten me Ate plehren.... nuk behet keshtu joooo

lepurushja_01
Administator
Administator

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Localisation : Italia
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Forca Juventus.

Mesazh  lepurushja_01 prej Fri Aug 03, 2007 5:15 pm

UnikKatilja shkruajti:
lepurushja_01 shkruajti:
STINE shkruajti:o lale roma ishte ne vend te dyte ndersa ajo skuadra e felliqur Very Happy e milanit ishte ne vend te trete.ROMAMILANI
D.M.TH eshte poshte
Vertet eeeeee ashtu mendon ti, njehere te vetme qe Roma ishte ne vend te dyte (qe eshte per te falenderuar Zotin dite e nate se ndodhi si mbrekulli se vete nuk e meritonte)... geek
Milan.......
Milan nese nuk e ke marre vesh ti mbas shume fitoreje te merituara e te paharruara po te freskoj pak qe tani afer morri edhe kupen UEFA...pak te duket???????????hauhauhauahuaha ncncncncn per ca flasin, po juve mo se kudoqe ka qen ka qen ne vend te par, nr1, e ju ziheni per vendin e 2t dhe te 3t, hauhauahuahau marre.

He mo katile u fute edhe ti ne valle por ne po diskujtojme per breterit e sportit jo per nje shans qe njihere i jepet Juventusit okkkk?
Ndaj me mire mos fillo me Juve se ehe nuk ka shanse jooo

lepurushja_01
Administator
Administator

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Localisation : Italia
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Forca Juventus.

Mesazh  STINE prej Sat Aug 04, 2007 5:22 pm

hahahahhah o katile milan,roma dhe juventus jane mbreterit e serise a dhe te botes keshtu qe si njona si tjetera nuk duhet qe ti ulni skuadrate njera-tjetres.Por te them te drejten ROMA ishte ne vend te dyte ket kampionat apo jo MILAN ne vend te trete dhe JUVENTUS ne seria b.keshtu qe katile skuadra me e mire dele ROMA pastaj vjen MILANI pastaj JUVENTUSI.Do thush ti JUVENTUS ka me shume fitore ne seria a se ROMA e se MILANI do thote lepurushja MILAN ka me shume fitore se ROMA,por njeriu nuk te pyet si ke qene po si je dhe ne castin qe flasim ROMA eshte me mire se MILANI dhe pastaj vjen JUVENTUSI.Dakort ylla. Very Happy

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Forca Juventus.

Mesazh  lepurushja_01 prej Mon Aug 06, 2007 5:39 pm

STINE shkruajti:hahahahhah o katile milan,roma dhe juventus jane mbreterit e serise a dhe te botes keshtu qe si njona si tjetera nuk duhet qe ti ulni skuadrate njera-tjetres.Por te them te drejten ROMA ishte ne vend te dyte ket kampionat apo jo MILAN ne vend te trete dhe JUVENTUS ne seria b.keshtu qe katile skuadra me e mire dele ROMA pastaj vjen MILANI pastaj JUVENTUSI.Do thush ti JUVENTUS ka me shume fitore ne seria a se ROMA e se MILANI do thote lepurushja MILAN ka me shume fitore se ROMA,por njeriu nuk te pyet si ke qene po si je dhe ne castin qe flasim ROMA eshte me mire se MILANI dhe pastaj vjen JUVENTUSI.Dakort ylla. Very Happy

Na mo se na mallengjeve me ato qe the..por kush te tha ty qe roma edhe kush roma qenka e para rri mo rri se faktet tregojne okkk se milan ka qene eshte edhe do te jete ndaj te thashe uine ne rregull ndaj me milan nuk ke pse bene me debate se gjithesesi je i humbur...ne regull jaht ciao kalofsh mire.

lepurushja_01
Administator
Administator

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Localisation : Italia
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Forca Juventus

Mesazh  STINE prej Fri Aug 10, 2007 11:18 am

hahhahhahh o lepurushe ta thash njeher e po ta them prap njeriu nuk te pyet si ke qene po si je.keshtu qe tani per tani roma eshte para milanit keshtu qe ti je e humbur e jo une .ciaoo klm

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Forca Juventus.

Mesazh  lepurushja_01 prej Mon Aug 13, 2007 5:20 pm

STINE shkruajti:hahhahhahh o lepurushe ta thash njeher e po ta them prap njeriu nuk te pyet si ke qene po si je.keshtu qe tani per tani roma eshte para milanit keshtu qe ti je e humbur e jo une .ciaoo klm

Fol ti fol por une nuk te marre vesh sepse nuk eshte e vertete edhe mos fut genjeshtra kot s enuk te beson askush sepse ato te tuat jane vecse fjale edhe i merre era por milan ka cdo gje te fituar okkkkkkk e mos ja fut me kot nerregulll edhe je ti i humbur jo une se milan asnjehere nuk ka qene i humbur...do e shohim mbas 5 ditesh luajne milan juventus napoli edhe roma e do shohim kush do fitoje...rrespekte klm edhe ti

lepurushja_01
Administator
Administator

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Localisation : Italia
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Forca Juventus.

Mesazh  STINE prej Mon Aug 13, 2007 11:34 pm

hahhahahhh fol tani se mbasi te lozin do e "qepesh" gojen shife njecik KAMPIONEN ME TE MADHE TE FTUTBOLLIT"" ta dish kete hahhhahhahahaha

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Forca Juventus.

Mesazh  lepurushja_01 prej Tue Aug 14, 2007 5:13 pm

STINE shkruajti:hahhahahhh fol tani se mbasi te lozin do e "qepesh" gojen shife njecik KAMPIONEN ME TE MADHE TE FTUTBOLLIT"" ta dish kete hahhhahhahahaha


Ja ta shohesh sot do luajne roma milan e juventus e do e shohim po pastaj mbasi te fitoj milan ca te te bej une ty eeee...shiko nese fiton milan do te kerkoj un et eme besh dicka nese fiton roma do e kerkosh ti dicka por nga une do jete si ndeshkim hahahahahahaha mezi po pres te fitojme...

lepurushja_01
Administator
Administator

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Localisation : Italia
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Forca Juventus

Mesazh  STINE prej Tue Aug 14, 2007 10:38 pm

Dakort keshtu do bejme

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Forca Juventus.

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi