URIME DITĖLINDJA HĖNE@!

Shko poshtė

URIME DITĖLINDJA HĖNE@!

Mesazh  Orfe prej Sun May 03, 2009 1:20 am

URIME DITELINDJA ZEMĖR! I PARI PO TA UROJ!

Urime e gėzime e suksese dhe lumturi patsh gjithmonė nė jetė!Ora 12:01 3 Mai 2009

Nėse dikush tė pyet pėr vitet
thuaj ato i mas me dashurinė!

Nėse dikush tė pyet pėr dashurinė
thuaj atė e mati me puthje hėnore
qė mė vinė ēdo kohė nga dielli im!

Nėse dikush tė pyet pėr Hėnėn
Thuja se vet Hėna e Re je Ti!

Nėse dikush tė pyet pėr Diellin Tėnd
Thuaj se Atė e kam prore nė Zemėr!

Gėzuar e Urime Ditėlindja Jote! Hėne@

_________________
avatar
Orfe
advancues
advancues

Numri i postimeve : 740
Registration date : 02/11/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi