mire se erdhet

Shko poshtė

mire se erdhet

Mesazh  <<<blerta>&gt prej Mon Jul 09, 2007 12:00 am

mir se vini te gjithe ketu ne ket vend te ngrohte shpresoj tja kalojme sa me mire bashke Very Happy
avatar
<<<blerta>&gt
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 3
Localisation : london
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

mire se erdhet

Mesazh  STINE prej Mon Jul 09, 2007 3:49 pm

Mirse te gjeta Blerta edhe une shpresoj qe tia kaloj mire me ju te gjith. shpresoj te bejme nje pune te mire

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: mire se erdhet

Mesazh  kiss_today prej Fri Jul 13, 2007 12:10 pm

Mire se ju gjeta dhe uroj qe te mund t'u fal humor e argetim me prezencen time. Laughing
avatar
kiss_today
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 85
Age : 34
Localisation : Tirane
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

mire se erdhet

Mesazh  STINE prej Fri Jul 13, 2007 2:48 pm

mir se erdhe kiss_today shpresoj tia kalojme mire bashke

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: mire se erdhet

Mesazh  666 prej Mon Jul 16, 2007 2:43 pm

ja mire se erdha edhe une i her e mire se ju gjeta

666

Numri i postimeve : 6
Registration date : 16/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: mire se erdhet

Mesazh  xheladin prej Mon Jul 16, 2007 2:59 pm

kiss_today dhe 666 mirė se erdhėt nė kėtė forum, besoj se me prezencėn dhe punėn tuaj do ta begatoni kėtė shoqėri, ju dėshiroj qė tė ndiheni si nė shtėpinė tuaj.

xheladin hamza
avatar
xheladin
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 42
Registration date : 11/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

mire se erdhet

Mesazh  STINE prej Mon Jul 16, 2007 3:23 pm

mir se erdhe 666 shpresoj tia kalojme mire bashke

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: mire se erdhet

Mesazh  666 prej Tue Jul 17, 2007 5:54 pm

ja pra edhe i her mire se ju gjeta

666

Numri i postimeve : 6
Registration date : 16/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: mire se erdhet

Mesazh  sihana prej Tue Jul 17, 2007 7:57 pm

mire se ju gjeje ne kete forum te merekullueshem flower
avatar
sihana

Numri i postimeve : 3
Registration date : 16/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: mire se erdhet

Mesazh  UnikKatilja prej Thu Jul 19, 2007 12:27 am

mir se ju erdha afro
avatar
UnikKatilja

Numri i postimeve : 8
Localisation : SueD - PeJa
Registration date : 14/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.myspace.com/miss_maffiozi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

mire se erdhet

Mesazh  STINE prej Thu Jul 19, 2007 12:53 am

mir se te gjetem unikatile

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: mire se erdhet

Mesazh  **_dark_*_angel_** prej Mon Jul 23, 2007 7:48 pm

mir se ju gjei te gjithve urime per forumin
shum i lezeteshem
pamje te bukur Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

**_dark_*_angel_**

Numri i postimeve : 1
Age : 34
Localisation : fkt in hell
Registration date : 23/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

mire se erdhet

Mesazh  STINE prej Tue Jul 24, 2007 10:32 pm

mirseerdhe dark angel shpresoj tia kalojme mire bashke.flm

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: mire se erdhet

Mesazh  akili prej Wed Aug 01, 2007 7:15 pm

ja mire se ju erdha dhe mire se ju gjeta kaloni mire
forumi shume larte ciao

akili

Numri i postimeve : 13
Registration date : 12/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

mire se erdhet

Mesazh  STINE prej Wed Aug 01, 2007 7:24 pm

mir se erdhe akil ne forumin tim lale shpresoj tia kalojme mire bashke.

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: mire se erdhet

Mesazh  blerta prej Sun Sep 09, 2007 11:37 am

pershendetje te gjith te dashur dhe ju uroj mireseardhjen te gjitheve, rrini si ne shtepin tuaj Very Happy
avatar
blerta

Numri i postimeve : 5
Localisation : london
Registration date : 22/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

mire se erdhet

Mesazh  STINE prej Sun Sep 09, 2007 5:09 pm

blerta mir se te gjetem serish yllo

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: mire se erdhet

Mesazh  Nimfa prej Wed Oct 29, 2008 10:14 am

Pershendetje te perzemert te gjithe antareve te forumit !

_________________


.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …
˜"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"°••ŗ°"˜Øؘ"° ••ŗ˜
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: mire se erdhet

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi