Urime ditlindjen BILI

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtė

Urime ditlindjen BILI

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:12 pm

E dashur BILIGOA ,jam shume e lumtur qe po pres minutat ,qe te futem ne daten 3/5 per te shkruar,urimin per ty .
Kjo date eshte e veēante dhe per mua dhe ti e din pse .
3 MAJI eshte dita kur une u bera nene per here te pare ,dhe telefonaten qe te bera ne mes te nates per te te lajmeruar ,me kujton urimin tend dhe burrit tend te dashur , te atij njeriut te mrekullushem .
_O sa mire djale ,na duhen per Republiken .
UNe atehere para 20 vjetesh nuk e merja dot me mend se si mund te duhej nje mashkull per atdheun.
Ti je gruaja i atij shqiptari te vertete ,qe la , shtepin e rehatin ty dhe djalin per te shkuar ne lufte per lirin e Kosoves dhe vdiq si burrat ne beteje .
Une nuk doja te ti kujtoja keto ,po une e di qe ti ēdo minut jeton me te ....

Urimi im per ty eshte .qe kjo dite te jete nje fillimi nje viti me shume te reja te bukura ,kjo eshte deshira ime per ty ,qe shpresoj qe te realizohen sepse ti e meriton .
NJe qiri me shume mbi torten tende ,nuk mund te beje gje tjeter veē te ndriēoje me shume bukurin tende

Jam e lumtur qe Zoti me ka dhuruar kete miqsi

GEZUAR DITELINDJEN

te puth shume shume mikja jote .
SAURA.
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urime ditlindjen BILI

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:14 pm

Biligoa shume urime per ty.100 nuk ti uroj se jane shume oj dibrane.

hajt ta pime nji gote me plakun.

nuk me dalin germat se kam emozione.
drague
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urime ditlindjen BILI

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:14 pm

Biligoa, lexova urimin e mikes tende Saures dhe disa ēaste mbeta pa fjale...para sysh mu paraftyrua fytyra jote edhe pse kurre nuk e kam pare; e pikelluar, e merzitur, e bukur dhe krenare,, nuk dua te morlaizoj ne ket ēast, por me fuqin' me te sinqert te fjales, te uroj 100 vjet nga zemra; force, shendet, dashuri dhe qellimi i tat shoq, u beft drite per familjen tende dhe mbar popullin shqiptar.
__________________
aBSOLUTE
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urime ditlindjen BILI

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:15 pm

Biligoa ju uroj : Gėzuar ditlindjen. Realizofsh ē'do dėshire ne jete.Shendet e lumturi sjellte per ju ky vit dhe vitet e tjera ne vazhdim.Ju uroj dhe 1000 pranvera te tjera.
riza2008
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

diviner

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:15 pm

Me shprehjen me magjike ne Bote qe nuk e ka thene askush deri me sot "Gjithmone ne kraharorin tim per ty NENE" Nene........ burneshe qe me shume sakrifice dhe optimizem me ke ndenjur prane. E di qe te kam lodhur. Me fal.....shume, Shum shum falemderit, o yll i jetes dhe drites sime.
Duke te uruar Ditelndjen vite te lumtura me fat dhe shendet, o NENE.
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

selina_21

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:16 pm

Edhe 100............Vjece..............KISS
__________________
“*•.ø(*•.ø;ø;ø.•*“)ø.•*“
«:K:•°..Forever..°•:F:»
.ø.•*(ø.•*“;ø;`*•.ø)`*•.
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

mondishall

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:18 pm

Jam aty, prane teje mike dhe me lot ne sy, por dhe me shpresen e vazhdimesise se jetes, te perqafoj dhe uroj jete te gjate te shendetshme dhe krenare, ashtu sic ke qene dhe je deri me sot. Celja e urimit nga saura me ka lene te emocionuar, prandaj me fal qe s'mund te vazhdoj me tej. Perqafime, Mondi
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

e panjohura

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:18 pm

Moter e nderuar!Urime ditelindjen,ke fat qe urimin e perzemert e more nga nje pjes e trupit tend(djalit tuaj)Qofshit gjithmon pran njeri-tjetrit te lumtur!Me nje perqfim te ngroht te pershendes!
__________________
,,JETA NUK ESHTE VETEM TE MARRESH FRYME"
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

kepi

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:19 pm

Kushėrinė ,
Gėzuar ditėlindjen dhe paē fatė e lumturi nė kėtė 5....... tė - ditėlindje.


Mu kujtua edhe Atipi ( Atip Sela ) edhe ai ka ditėlindjen e njetė me ne .
Nuk e dij nė jeton mė ,pas gjith atij problemi psiqiko-shėndetėsor ( qė e pati si pasojė tė burgimit ) ) . Nėse jeton edhe Atij gėzuarr ditėlindjen .
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ēaushi

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:20 pm

Per Shume Mote Gezofsh Ditelindje...!
TE NJOHESH NJERZ TE CILSESE SATE ESHTE NDER DHE KRENARI PER MUA!
TE KESH MIQ SI TY...ESHTE NJE DHURAT TEPER E VEQANTE,PER MUA!
TY,QE LE GJURME ME SHKRIME PER SHQIPERINE ...
DHE GJITHE HAPSIREN SHQIPTARE...
TY DUA SOT, ME FJALET ME TE BUKURA ,DITELINDJEN ME TE URUE!

I GEZOFSH EDHE 100 PRANVERA ...TU BEFTE DITA NJĖ MIJĖ!
TE SHOQEROFTE SHENDETI GJATE GJITHE JETES SATE...
ĖNDRRA T'U BĖFTĖ REALITET ....URIME BILIGOA MIKE!


Miku Yt ,Ēaushi!
Drenicė, 03.Maj, '09!
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

toni007

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:21 pm

urime eshe 100 vjera dhe supsese ne jete
__________________
nothing is impossible
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gjashtlisat

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:22 pm

Gėzuar Ditėlindja....!
Gezuar e me fat Ditėlindja Biligoa!
Te uroi te gjithe te mirat e mundshme...
URIME....PER SHUME MOTE URIME!
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

DI_ANA

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:23 pm

Gezuar Ditelindjen mike e dashur dhe mu befsh edhe 1000 te tjera.Te uroj dashuri,lumturi dhe fat pafund.

Me respekte

Diana


Biligoa....

Nuk kisha lexuar nje urim kaq prekes,kaq te bukur dhe kaq te dale nga thellesia e zemres.
Dua te shtoj qe edhe per mua ti je nje femer e mrekullueshme e cila meriton bardhesite dhe bukurite e kesaj jete.Je nje mike e vertete per shume nga ne.
Edhe nje here gezuar dhe te puth nga lag e dashur.


Ps: Saura bravo.Respekte
__________________
"Veritas in libertate - Utroque in caritate"
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Abytyqi

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:24 pm

Motra ime BILIGOA. Urime ditelindje i gezofsh edhe 100 tjera prane atyre qe i don dhe te dojne me plot shendet e fat, ty me gjithe afermit e tu ! YLL I KOMBIT.....
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

katjushka

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:25 pm

gezuar edhe 100 Biligoa
Fotografitė e Bashkėngjitura

__________________
Nella tua gioia io mi ritrovo...nella tua malinconia io mi ci specchio
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

izadora

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:26 pm

Biligoa te uroje nga zemra pac vec Gezime ne kete jete.

Qofsh e lumtur kudo qe te jeshe.


Dhurata ime ne kete dite te nxehta nje dite pushimi ne Beach-Bar


__________________
Jeto sot se neser nuk i dihet
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Alda

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:27 pm

Wee kush paska ditelindjen. Naqe u befsh 100 vjece. Te uroj tana te mirat e kesaj bote se vertet je e mrekullueshem. Pac vetem gezime ne jeten tende. Te perqafoj forttt.
Fotografitė e Bashkėngjitura

__________________
м'вι вυzė ėѕнтė иנė ρυтнנє, м'вι ѕнριят ėѕнтė иנė νєтмι. נαм вσтα ρα ємėя, кυя ρяαиė мєנє ѕ'נє тι.
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

arjeta3

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:27 pm

BILIGOA-Gėzuar Ditėlindja....! Befsh 200 vjet. Zemraaaaaaaaa.


B-lerim mbreteron ne shpirtin tend te mire
I-nshalla zoti ty te plotesoj c'do deshire
L-ere do tė ndihem une mire
I-she dhe je gjithmon shoqe e mire per mua
Fotografitė e Bashkėngjitura

__________________
Loneliness comes in only one size - Extra Large
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

goldian

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:28 pm

u befsh 100 vjece
__________________
KRENAR TE JEM SHQIPTAR
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

linda54

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:29 pm

Edhe 100 te tjera Biligoa.Jete sa me te gjate.
Fotografitė e Bashkėngjitura

__________________
Les passionnés soulčvent le monde, et les sceptiques le laissent retomber.
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

zois1

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:29 pm

Jeta nganjehere eshte e trishtuar .....po jam e sigurt qe egziston nje dite ,qe duhesh ti harrosh te gjitha problemet dhe te falenderojme zotin qe na dha jeten ....
dhe kjo duhet bere pikerisht diten e ditelindjes.......shume urime .

GEZUAR DITELINDJEN BILIGOA
__________________
Kėshtu ėshtė kur kakarisin pulat ! lol
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

tutankoman

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:30 pm

U Befsh Sa Te Duash ,urime Dhe Mbaresi Ne Jete..gezuar..
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Homza

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:30 pm

gezuar ditlindjen Biligoa,,,nje urim paksa i vecante nga hapsja e temes, ama kjo te ve ne pah cilsite me te bukura qe ti gezon...

te uroj jete te gjate dhe tani e tutje jete te lumtur poashtu, njerzit si ti meritojne shum shum nga kjo jete.

te uron, Hamza
__________________
Bac, u kry!
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

dea07

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:30 pm

Biligo u befsh 100 vjec! Qofsh gjithmone e rrethuar me dashuri dhe lumturi!
Fotografitė e Bashkėngjitura

__________________
You don't love a woman because she is beautiful,She is beautiful because you love her.
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

naqeta

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:31 pm

Koha kalon per te gjithe me shpejtesi .......
Po ti si ja ke bere qe per ty nuk ka kaluar ?

GEZUAR MIKJA IME,urime, je personi me i mire dhe i veēante qe une njoh.
__________________
A don, e s'din, a din e s'don !
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urime ditlindjen BILI

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi