Urime ditlindjen BILI

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtė

Avduli

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:31 pm

Megjithmend kisha qef te uroja , i lexoj shume shkrimet e tua domethene i ndjek sa here shkruan te une kam shume deshire te lexoj , Komplimente.
__________________

Dija eshte Pushtet
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

milanistja_el

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:32 pm

Biligoa, lejome te te uroj nga thellesia e zemres dhe shume vite te tjera jete te mbushura me qetesi shpirterore, me dashuri e lumturi. Zoti te bekofte, te ndihmofte dhe te shoqerofte ne ēdo dite te jetes tende.


__________________
Grazie di tutto GRANDE CAPITANO. Indimenticabile numero 3
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

[Era]

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:33 pm

E dashur Biligoa...
Te shkruaj kete urim, edhe une disi e pikelluar nga ajo qe lexova me siper mbi disa fragmente te dhimbshme e ne te njejten kohe te rendesishme ne jeten tende. Fatkeqesisht nuk kemi patur ndonjehere mundesi te njihemi shume mire, por duke te lexuar here pas here e duke vene re pasionin qe ti ke kur shkruan postim pas postimi ne kete forum, e sidomos duke ia kthyer festat e gezimet te gjitheve ne diēka perrallore me plot buqeta me lule e me mijera urime, mendoj se ti meriton fjalet me te embla e urimet nga thellesia e zemres se ēdonjerit prej nesh.
Te uroj gjithe me te mirat... Qofsh perhere e gezuar e ishalla t'i lesh mbrapa ato plage, qe jam e sigurte qe s'kane per t'iu hequr kurre shenjat, por qe mbase dita dites do te kthehen ne gezime te tjera!
Duke qene se nuk mund te te dhuroj diēka ne dore, po te jap edhe une torten e lulet qe s'i iken kurre vlera.

Te pershendes me shume miqesi e admirim!
nga une!!!


__________________
Cfare Njeriu eshte ai, qe me veprimet e tij, nuk e ben Boten me te mire?!
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

*lorisa*

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:34 pm

Biligoa,
urime tė pėrzemėrta pėr ditėlindjen tėnde!


__________________
Lumturia nuk vjen vetė, atė duhet ta krijojmė ne.
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Apolljom

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:35 pm

Te uroj edhe 100 vite te lumtura Biligoa. Fat , lumturi edhe sa me shum dashuri ne jete.
__________________
If you can’t convince them, confuse them.
Harry S. Truman
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

bije

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:35 pm

Bukuria e jetes ne vitet qe kalojme ,eshte urimet e miqve qe te bejne .

Shume urime per ditelindjen ,u bafsh 100 vjeē.
__________________
Nė fillim tė shpėrfillin, mė pas tė pėrqeshin, mandej tė luftojnė, pastaj ti fiton.
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PĘON

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:35 pm

Edhe 100 vjece!

Suksese ne cdo aspekt te jetes. Fat, lumturi, dashuri dhe mbi te gjitha shendet.
__________________
The more I know you, the more I love you
.........
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

elona,el

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:36 pm

Gezuar ditelindjen!
Te uroj cdo te mire ne jete....
Urime...!!!
__________________
Njeriu jeton me shpres dhe harres....
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

adeas

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:37 pm

Biligoa te uroj edhe 100 vjet te mbushura me lumturi e dashuri,sepse i meriton
__________________
A Wise Girl Kisses but doesn't Love, Listens but doesn't Believe, And Leaves before she is Left!
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Skenderi76

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:37 pm

Biligoa, u befsh 100 vjeēe!!!!
Fotografitė e Bashkėngjitura

__________________
ēdo gje qe e ka nje fillim, e ka edhe nje mbarim.
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

thekthi

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:38 pm

Biligoa, gėzuar ditėlindjen dhe u bėfsh aq sa tė do zemra jote. Qofsh gjithmonė e lumtur, harmonia, dashuria dhe buzėqeshja qoftė gjithmonė me ty dhe familjen tėnde.


__________________
Hajdutėt e duan o jetėn o kuletėn, femrat i duan tė dyja!
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

goca-bules

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:39 pm

Biligoa te uroj nga zemra u befsh 100 vjeē

Te uroj Lumturi dhe Harmoni ne familje ..qofsh perher e lumtur


Gezofsh dhe shum vite te tjera se bashku me njerzit e zemres

__________________
Jeder Gedanke dreht sich um dich

Schließ meine Augen,seh nur dein Gesicht
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Astrit Kosturi

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:40 pm

Edhe pse kaq thjeshte, pranoje edhe urimin tim te perzemert.
U gezofsh, bashke me miqte e tu te zemres dhe kalofsh dhe 100 vite me te mire e me te lumtur!
Shume urime per JU, e nderuar Biligoa !

Miqesisht!
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Almaaa

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:40 pm

Jetofsh e qeshur pergjithmone Bilioga... Urimet e mia me te perzemerta.
__________________
Dashuria deshire tjeter s'ka, - vec te permbushet....
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Orientalist

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:41 pm

Biligoa,
Uroj gjithe te mirat per ty!
Allahu te ruajte ne cdo moment ty dhe familjen tende.
Gjithe te mirat nga Tirana!
Selame!
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

J@mes

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:42 pm

Gezuar ditelindjen Biligoa!
Mbaresi dhe suksese kudo.
Kalofsh kendshem.
__________________
»« ¤ »«Ź£ŠŲ®ĀŠŲ»« ¤ »«
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dar_di

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:42 pm

Biligoa, ju uroj Ditelindjen duke deshiruar qe ne jeten tuaj te mbreteroj shendeti, lumturia, suksesi brilant, mireqenia, buzeqeshja e harmonia familjare! Gjitha te mirat e kesa bote uroj te ju percjellin tere jeten tuaj!

Gezuar dhe i befsh edhe 100 te tjera!

Nga zemra, Dar_di.
__________________
Dėshironi tė merrni mjaltė, mos e goditni shtėpinė e bletėve! Dale Carnegie.
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ARKIA

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:43 pm

Gezuar !
Paqja, gezimi dhe deshira per te jetuar jane urimi im, pa harruar ketu shendetin.
Gezuar!
__________________
Nuk eshte shqipja e ngaterruar, por shqiptaret.
Al Sadi El Bahir Millonai
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

bili99

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:44 pm

Gezuar Ditelindjen biligoa!

Nga e gjithe bota shqiptare,
shume urime dhe plot deshira.
Moj dibrane atdhetare,
ne forum je me e mira.

Shendet, paqe dhe qendrese,
te deshiroj une nga mergimi.
Vepra vetem do te mbese,
Perkujtim do jete urimi.

Porsi lumi qe vershon,
dhe largohet me rrembim.
Ashtu jeta po vazhdon,
papushuar deri ne ritakim.

Vetem drite dhe lumturi,
pac sot dhe gjithe jeten.
Jetofshs jeten ne liri,
mikeshe me te verteten.

Gezuar ! plot urime !
Festofsh dhe njeqind te tjera.
Gezuar! motra ime!
E pac jeten si pranvera.


me nderime,
bili99
__________________
I Ilirides jam Iliri,
dhe i lire dua me mbet.
Per cfardo xhevahiri,
Shqiperine se jap per jete
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Agim Metbalaj

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:44 pm

E nderuar Biligoa, sinqerisht Ju them se gjatė tėrė kohės me paraqitje Tuaja nė forum, keni treguar njė kulturė tė lartė komunikimi, shoqėrim tė sinqert, kontribut tė pamohueshėm nė shumė tema, asnjė eksces mė tė vogėl... andaj edhe urimi im pėr ditėlindjen e Juaj, ėshtė shumėdimensional dhe shumė i qiltėrt...

Vazhdoje rrugėn e nisur tė ecjes, do tė tė prijė e mbara, do tė jesh e pranuar nė secilin rreth, do tė kesh vazhdimisht miq e mikesha, do tė, do tė edhe njėqind...

Paq shėndet, fat, harmoni nė jetė bashkė me tė gjithė qė Ju i doni!
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Xhuxhumaku

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:45 pm

Biligoa,

edhe 100!!!

zoti te dhente sa me shume jete, per te dhene miresi, atdhedashuri dhe dashuri.

qofsh gjithnji e rrethuar nga familja, te dashurit e zemres dhe miqte.
__________________
La bonta, si paga sempre.
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Periodi

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:45 pm

Edhe uratat e mia biligoa me rastin e ditelindjes.

u befsh 100 vjece.
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

INFINITY©

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:46 pm

Qofsh perhere e lumtur dhe zoti te dhurofte gjithcka qe ti deshiron nga kjo jete!

U befsh sa do vete dhe qofsh perhere prane njerezve te zemres!
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dritė

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:47 pm

Moter e dashur, e lexova mesazhin e pare ne kete teme dhe u preka thelle...

E patsh inshaAllah cdo dite te jetes tende si dite feste! Qofsh gjithmone e lumtur me njerzit qe i ke per zemer dhe tu shtofte forca per tu bere balle stuhive te jetes.

All-llahu te shperblefte per durimin dhe te bekofte me te mirat e Tij!

Wes'selamu aleikum wr wb
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Xhamia

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:47 pm

Urime dhe 100 te tjera me fat dhe lumturi ne gjitha sferat e jetes.
__________________
Dhe Kosova eshte Shqiperi
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urime ditlindjen BILI

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi