Urime ditlindjen BILI

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtė

Bibu

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:48 pm

E nderuar dhe e respektuar Biligoa.
Nder gjithe keto urime prano edhe urimin tim me rastin e ditelindjes.
Fati , lumturia , shendeti , ....qofshin me ty dhe familjen tuaj.
Jetofshi gjate dhe ashtu si ju do zemra , me te gjitha te mirat qe mund te kete njeriu ne kete jete.
UROJ NGA ZEMRA .
__________________
HAJT SE BEHET MIRE
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

isLand

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:49 pm

Une s'do ta uroj ditelindjen sepse nuk eshte gezim i madh se as per vete nuk i festoj fare, por me shume sesa ditelindjen te uroj me kenaqesi per famen e krijuar ketu ne forum dhe me vjen mire qe je kaq e mire sa ke krijuar kete respekt dhe dashuri nga te gjithe anetaret e ketij forumi.
Te Uroj me zemer dhe me sinqeritet jete te lumtur dhe vazhdo te jesh keshtu sic je, krenare dhe kryelarte, ashtu sic i takon te jete nje bashkeshorteje Deshmori te rene ne lufte, per kete atdhe te mrekullueshem. Respekt
__________________
My Code is Honer & Pride!
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

rrezon

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:49 pm

Urime Ditlindja -
Tė gjithė ta Urojnė -
Agu Ylli dhe Rrezja e Parė
Era Lulet Kopshti Shqiptar

3 Maji i Luleve Drita Kur e Pave S'Pari edhe Bari Bulėza Sythi E Puhiza Gembi e Zogjėt Nėpėr Degė edhe Loti Pikė Vese
Myshku nė Pragdere tė Lashtė, Gurėt nėpėr Furtuna Qėndrese Zemėrgur e Valet e Radikės,
Shkėmbinjt e Kreshtat e Tymosura e Trarėt e Kullės, nga gjylet e topave sulltanėsh e shkavellėsh
Kėngėt e Oshėtimat e Babait nėpėr Krisma Barbarėsh
E Gjamėt e Pėrkundjet e Nėnės nėpėr Ninullat e Stuhive
Edhe Vrapimet Tua pas Fluturave, e Rrėximet nė Zgabime
Edhe Lisat e Ēarė e tė Plasur tė Fatit edhe Murana e Dėshmorit
Edhe Oshėtimat e krismat e Lirisė tė Kosovės!

Edhe Luli i Madh

Tė Gjithė Tė Urojnė Ditėlindjen

edhe unė -

E Ti t'keshė Jetė tė Gjatė!
__________________
FOL E SHKRUAJ BUKUR SHQIP !
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

angelinao2

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:50 pm

Gėzuar dhe gjithė tė mirat.
__________________
In the struggle between yourself and the world second the world.
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Orfe

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:51 pm

Urime e gėzime e suksese dhe lumturi patsh gjithmonė nė jetė!Ora 12:01 3 Mai 2009

Nėse dikush tė pyet pėr vitet
thuaj ato i mas me dashurinė!

Nėse dikush tė pyet pėr dashurinė
thuaj atė e mati me puthje hėnore
qė mė vinė ēdo kohė nga dielli im!

Nėse dikush tė pyet pėr Hėnėn
Thuja se vet Hėna e Re je Ti!

Nėse dikush tė pyet pėr Diellin Tėnd
Thuaj se Atė e kam prore nė Zemėr!

Gėzuar e Urime Ditėlindja Jote! biligoa.
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

riza2008

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:51 pm

Sa tė rrosh do tė mėsosh....
Jo mė kot e cilėsova atė titull.Nėpėrmjet ditlindjes sate unė mėsova shum gjėra qė mė pėrpara nuk i dija.Mendimi evulon sė bashku me njohjen dhe si i tillė unė rikthehem pėr sė dyti pėr tė tė uruar me tepėr sinqeritet dhe dhemshuri.Kėtė urim po ta bėj me dy vargje tė ēastit,por qė burojnė thellėsisht nga kanalet e shpirtit.

Kam prapė dėshirė qė ta uroj,
Kėtė zonjė Sokoleshė......
Dhe ky urim mendimin zgjoi,
Gėzuar,Gėzuar Trimėreshė.

Ka shumė lezet,urim me zemėr,
Urimi dytė nė thellėsi.
Ah,biligoa,jo s'kam parė ėndėrr,
Tani mė shumė tė njojta TY....

Urimi qė pėrsėritet e ka njė shkak dhe kjo kuptohet.Ndoshta e plotsova ate zbrazdėsinė qė kisha nė shpirt,panvarsisht se ē'far niveli kanė vargjet.Nė fund tė fundit janė vargje zemre.Gezuar kėtė ditlindje,ndoshta ėshtė e veēantė pėr mua ,por tė veēanta le tė ngelen edhe pėr ty tė gjitha vitet nė vazhdim.Zoti tė dhėntė tė gjitha tė mirat e kėsaj bote.Me respekt Riza Ēato.
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Daniel Marke

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:53 pm

Un sot mora vesh qe biligoa qenka gjinia qe pjell..uččččččččč


Hajt u bofsh sa te det burri e pac shnet,dashuri,lek,kalamoj,pun,shpi,vjerr te mir,ene ca gjona tjera ti lej ti zgjedhesh vet...edhe buzeqeshjen gjithmone ne ftyr te stampume.

Urime. Suksekse ne jet.
__________________
DO TE DUA DIKE DIKUR PO ASNJE HERE SI DIKE,DIKUR.
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gur i kuq

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:54 pm

Zonje e nderuar,

Pak me vonese,por edhe une dua te uroj per ditelindje.
Jete te gjate,shendet e pakez dite te lumtura....!
----
ps.jemi te nderuar si anetare te ketij Forumi me pjesemarrjen tende dhe shume zonjave tjera....flm.Saura per informacionin !
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Iktus

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:54 pm

biligoa bashkohem edhe une me shoket e ketij forumi deshiroj te te percjell edhe une urimin tim tek ty.
Qofshin vite te bukura ne vijim 100 vjec!...
__________________
ENDRRAT FITOJN MBI KUJTIMET
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Caushi

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:55 pm

*** Gezuar...***!
URIME URIME URIME ... MIKE DHE MOTER SHQIPTARE!
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

[Perla]

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:55 pm

Sa me vonese qenkam

Biligoa , te uroj nga zemra te behesh 100 vjeēe, gezofsh ne lumturine tende dhe te familjareve te tu.Zoti te dhente shendet e paqe . Gezuar !

Mimoza e trendafila per nje nene e per nje grua .

__________________
Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urime ditlindjen BILI

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:56 pm

Ta bofte zoti si e ke shpirtin!
U bofshe 200 vjec, gezim,lumturi me te gjith miqte qe te urojne
Ja kalofsh sa me mire


Bozhuri lulja yte e preferuar ! mpuccc.
__________________
Loneliness comes in only one size - Extra Large
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

L3nD1

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:57 pm

Edhe 100 Vjec Fat Dashuri Pare Dhe Gjithe Te Mirat E Kesaj Bote
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Tirancja BLN

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 8:57 pm

nuk mabj mend a te kam uruar..na fal icik per vonesen po me mire von se sa kurre...dhe 100 u befsh gezuar!
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Alienated

Mesazh  *Illira* prej Mon May 25, 2009 10:08 pm

Edhe 100 biligoa

(Me fal dhe mu per vonesen)
Gjithe te mirat ne jete
__________________
Together We Stand
Divided We Fall
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urime ditlindjen BILI

Mesazh  Nimfa prej Mon Jun 01, 2009 5:31 pm

Nje puthje per.... Wed Jul 30, 2008 6:00 pm

njė puthje pėr biligoa-n

s'di... mu tek kshtu... hair inshallah Smile

_________________


.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …
˜"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"°••ŗ°"˜Øؘ"° ••ŗ˜
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urime ditlindjen BILI

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi