FESTA E TREVJTORIT TE JETĖS BASHKĖSHORTORE

Shko poshtė

FESTA E TREVJTORIT TE JETĖS BASHKĖSHORTORE

Mesazh  xheladin prej Fri May 29, 2009 3:49 pm

Tre qifte bashkėshortorė festojnė trevjetorin e jetės bashkėshortore nė njė hotel tė bukur dhe me renome. Pasi darkuan bashkėrisht, ēdo qift shkoi nė dhomėn e vet.
Nė mėngjes, nė sallėn pėr ngrėnien e mėngjesit, takohen tė tre burra, dhe atė, njėri me shenjė tė mavijosur nėn syrin e djathtė, i dyti me dorė tė thyer dhe i treti me dy kėmbė tė thyera.
Pyesin tė parin se ēfarė kishte ndodhur me te, ai rrėfen:
- Mos pyetni! Hyrėm ne dhomė, dhe filluam tė bėjmė seks, unė rastėsisht nga xhepi nxora 100,00 euro dhe i ofrova gruas. Ajo aq u hidhėrua sa qė kapi shpuzoren dhe ma futi drejtė nė fytyrė.
I dytė rrėfen:
- Gjė e ngjashme ndodhi edhe me mua. Erdhėm ne nė dhomė, e kryem punėn, dhe unė rastėsisht nxora 100,00 euro, kur ajo po mi kthen 50,00.
Tentova ti mėshoj me grusht, ajo u ulė, e unė i shkreti dorėn drejt nė murr!
I treti rrėfen:
- Unė kam kaluar edhe mė keq. Hyrėm ne nė dhomė, filluam tė bėjmė seks dhe bash nė qejfin mė tė madh, dikush trokiti nė derė. Bashkėshortja ime u frikėsua nga praktika dhe shprehja qė kishte bėrtiti me zė tė lartė: “Kuku, burriiiii!!, e unė budallai kėrcej nga dritarja!
avatar
xheladin
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 42
Registration date : 11/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: FESTA E TREVJTORIT TE JETĖS BASHKĖSHORTORE

Mesazh  Orfe prej Sat May 30, 2009 7:21 am

Athua kah piku ky moderator ketu se, nga shushurimat sigurisht Wink... urime urime! Vera e nxehte...!


Verė bashkėshortore paska me u ba se jo mahi!

_________________
avatar
Orfe
advancues
advancues

Numri i postimeve : 740
Registration date : 02/11/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi