loje me emra

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtė

loje me emra

Mesazh  STINE prej Fri Aug 31, 2007 11:32 pm

IlirjaN

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

loja me emra

Mesazh  kiss_today prej Sat Sep 01, 2007 7:30 pm

NatashA
avatar
kiss_today
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 85
Age : 34
Localisation : Tirane
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

loje me emra

Mesazh  STINE prej Sat Sep 01, 2007 11:25 pm

AnjezA

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

loje me emra

Mesazh  kiss_today prej Mon Sep 03, 2007 12:45 pm

AndiS
avatar
kiss_today
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 85
Age : 34
Localisation : Tirane
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

:: loje me emra

Mesazh  STINE prej Tue Sep 04, 2007 12:39 am

SanI

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: loje me emra

Mesazh  kiss_today prej Wed Sep 05, 2007 7:25 pm

IglI
avatar
kiss_today
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 85
Age : 34
Localisation : Tirane
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

loje me emra

Mesazh  STINE prej Wed Sep 05, 2007 9:58 pm

IniS

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

loja me emra

Mesazh  kiss_today prej Thu Sep 06, 2007 10:16 pm

SandrilA
avatar
kiss_today
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 85
Age : 34
Localisation : Tirane
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: loje me emra

Mesazh  STINE prej Thu Sep 06, 2007 11:48 pm

ArnitA

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: loje me emra

Mesazh  kiss_today prej Fri Sep 07, 2007 1:19 pm

AlesandrA
avatar
kiss_today
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 85
Age : 34
Localisation : Tirane
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: loje me emra

Mesazh  lepurushja_01 prej Fri Sep 07, 2007 4:29 pm

ArjoN

lepurushja_01
Administator
Administator

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Localisation : Italia
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

loje me emra

Mesazh  STINE prej Fri Sep 07, 2007 6:41 pm

NeritaN apo e kam shkruar me par se mbaj mend.

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: loje me emra

Mesazh  kiss_today prej Mon Sep 10, 2007 3:43 pm

NeveN
avatar
kiss_today
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 85
Age : 34
Localisation : Tirane
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

loje me emra

Mesazh  STINE prej Mon Sep 10, 2007 5:27 pm

NakI

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: loje me emra

Mesazh  lepurushja_01 prej Mon Sep 10, 2007 5:31 pm

IroL

lepurushja_01
Administator
Administator

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Localisation : Italia
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: loje me emra

Mesazh  STINE prej Wed Sep 12, 2007 11:56 pm

LenA

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: loje me emra

Mesazh  kiss_today prej Fri Sep 14, 2007 11:44 am

AniS
avatar
kiss_today
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 85
Age : 34
Localisation : Tirane
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: loje me emra

Mesazh  STINE prej Fri Sep 14, 2007 5:12 pm

SergeI
hahhaah lojtar portugalez(nuk me kujtohet mbiemri)

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: loje me emra

Mesazh  kiss_today prej Sat Sep 15, 2007 8:59 pm

IzaurA
avatar
kiss_today
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 85
Age : 34
Localisation : Tirane
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: loje me emra

Mesazh  STINE prej Sun Sep 16, 2007 12:08 am

ArjetA

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje...

Mesazh  lepurushja_01 prej Tue Sep 18, 2007 2:44 pm

pershendetje te gjitheve ty stine ne vecanti....doja t'ju kerkoja falje qe nuk kam hyre keto kohe ne forum por me ka fillu shkolla ketej edhe nuk mundem shpesh...doja edhe tju uroja te miren te gjitheve edhe kiss today zemer mos u merzit se e mira te vjen kur nuk e pret.
kalofshi bukur.

lepurushja_01
Administator
Administator

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Localisation : Italia
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: loje me emra

Mesazh  STINE prej Tue Sep 18, 2007 11:15 pm

Lepurushe ska problem te kuptojme.Flm shume prej teje yllo.Gjithashtu dhe ti,kalofsh bukur gjithashtu dhe suksese ne mesime.

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: loje me emra

Mesazh  lepurushja_01 prej Thu Sep 20, 2007 5:28 pm

STINE shkruajti:Lepurushe ska problem te kuptojme.Flm shume prej teje yllo.Gjithashtu dhe ti,kalofsh bukur gjithashtu dhe suksese ne mesime.


Sh faleminderit per kuptimin StineKissssss je shume i mire lal...
Sh faleminderit edhe ty sh suksese (ne jete) mgjth nuk do tju le kur te mundem do te vij okkk kiss ylla

lepurushja_01
Administator
Administator

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Localisation : Italia
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: loje me emra

Mesazh  kiss_today prej Wed Oct 24, 2007 2:59 pm

ArseN
Lepurushe, suksese ne shkolle yll. Smile
avatar
kiss_today
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 85
Age : 34
Localisation : Tirane
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: loje me emra

Mesazh  STINE prej Wed Oct 24, 2007 7:30 pm

lepurushja_01 shkruajti:
STINE shkruajti:Lepurushe ska problem te kuptojme.Flm shume prej teje yllo.Gjithashtu dhe ti,kalofsh bukur gjithashtu dhe suksese ne mesime.


Sh faleminderit per kuptimin StineKissssss je shume i mire lal...
Sh faleminderit edhe ty sh suksese (ne jete) mgjth nuk do tju le kur te mundem do te vij okkk kiss ylla

ej lepurushe ne forumin tone je e mirpritur gjithmone.Nja dy puthje speciale jane per:LEPURUSHEN DHE KISS TODAY-kisssssssssssss yllaaaaaaa

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: loje me emra

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi