PRANOJ........RREFUZOJ

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtė

Re: PRANOJ........RREFUZOJ

Mesazh  STINE prej Fri Sep 14, 2007 5:35 pm

Ej kiss po sa here do ta thuash gishtezen Very Happy

Pranoj

Personazhi i rradhes:Arla

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PRANOJ........RREFUZOJ

Mesazh  lepurushja_01 prej Thu Sep 20, 2007 5:38 pm

rrefuzoj...
akil

lepurushja_01
Administator
Administator

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Localisation : Italia
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PRANOJ........RREFUZOJ

Mesazh  STINE prej Mon Sep 24, 2007 5:09 pm

pranoj
milan

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PRANOJ........RREFUZOJ

Mesazh  lepurushja_01 prej Wed Sep 26, 2007 2:28 pm

STINE shkruajti:pranoj
milan


pranoj....
stine tongue

lepurushja_01
Administator
Administator

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Localisation : Italia
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PRANOJ........RREFUZOJ

Mesazh  arla prej Mon Oct 01, 2007 3:02 pm

Pranoj
Stine
avatar
arla

Numri i postimeve : 15
Registration date : 01/10/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PRANOJ........RREFUZOJ

Mesazh  kiss_today prej Wed Oct 24, 2007 2:57 pm

o Arla po na jep nje emer VIPI-i me qe te themi nese e pranojme ose jo Razz

Ja ta provoj serish KISS_TODAY ( se mbase dhe s'me pranoni, ngaqe kam kohe pa qene online ketu Razz) Very Happy
avatar
kiss_today
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 85
Age : 34
Localisation : Tirane
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PRANOJ........RREFUZOJ

Mesazh  STINE prej Wed Oct 24, 2007 7:41 pm

hhahahhahahhahhahhahhaaah sa kom qesh hahahahahahaha ej KISS kush eshte ai qe ste pranon ty mi e para punes ti ia thyen brinjet Very Happy dhe e dyta je yll keshtu qe ylli nuk rrefuzohet Very Happy Very Happy
PRANOJ(me kenaqesi te madhe)
Pa ta provojme njeher STINE

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PRANOJ........RREFUZOJ

Mesazh  arla prej Thu Oct 25, 2007 4:29 pm

Antonio Banderas, si thoni ja vlen?
avatar
arla

Numri i postimeve : 15
Registration date : 01/10/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PRANOJ........RREFUZOJ

Mesazh  shaban cakolli prej Mon Nov 12, 2007 2:04 am

PRANOJ


Anjesa Shahini
avatar
shaban cakolli
advancues
advancues

Numri i postimeve : 606
Registration date : 12/08/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PRANOJ........RREFUZOJ

Mesazh  lepurushja_01 prej Fri Jan 11, 2008 6:20 pm

shaban cakolli shkruajti:PRANOJ


Anjesa Shahini


nuk pranoj....

Stine ( atje qendroj une tek ai)njeshi

lepurushja_01
Administator
Administator

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Localisation : Italia
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PRANOJ........RREFUZOJ

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi