Qesh Shpirt!

Shko posht

Qesh Shpirt!

Mesazh  Nimfa prej Sat Jul 31, 2010 1:40 am

Qesh Shpirt!
Dhimbjen, Lotet, Trishtimin,
lermi mua!
(tashme Ato me njohin..,
e nuk me kafshojne me...)

qesh Shpirt,
nese nuk do qe une te vdes
sepse e qeshura jote eshte jete per mua.

qesh Shpirt,
sepse ndoshta do te qesh dhe une...

_________________


.* )
..) .*)
(. (. . : (.*`*-->>>>
"""""""""""
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e antarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht n krye Shko posht

Re: Qesh Shpirt!

Mesazh  shaban cakolli prej Mon Nov 15, 2010 3:38 pm

E bukur Bili,qofsh e buzeqeshur
avatar
shaban cakolli
advancues
advancues

Numri i postimeve : 606
Registration date : 12/08/2007

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Re: Qesh Shpirt!

Mesazh  Nimfa prej Thu Nov 25, 2010 1:57 am

shaban cakolli shkruajti:E bukur Bili,qofsh e buzeqeshur

Shum falemderit ! Gezoni respekt te vecante ! Ju pershendesi duke ju uruar gjith te mirat !

_________________


.* )
..) .*)
(. (. . : (.*`*-->>>>
"""""""""""
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e antarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht n krye Shko posht

Re: Qesh Shpirt!

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi