pershendetje

Shko poshtė

pershendetje

Mesazh  web_nuovage prej Mon Aug 13, 2007 4:38 pm

ju pershendes te gjitheve ne vecanti stafin per kete portal. dhe me kryesorja do ju kerkoja qe te mos beni reklama tek faqja ime pa leje te ndonje pjestari te stafit tim. merr mendja se e din se si funksionojne...nese jeni te interesuar kontaktoni me webmasteri@nuovage.it dhe bisedojme per ndonje shkembim bannerash. duke ju uruar suksese iu pershendes te gjithe...

web_nuovage

Numri i postimeve : 1
Registration date : 13/08/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje

Mesazh  Nimfa prej Mon Nov 03, 2008 5:53 pm

Pershendetje te vecante per ty qe je ne linje

_________________


.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …
˜"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"°••ŗ°"˜Øؘ"° ••ŗ˜
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje

Mesazh  Orfe prej Mon Nov 03, 2008 7:44 pm

Pėrshėndetje tė veēantė pėr Ty qė dridh linjen!

_________________
avatar
Orfe
advancues
advancues

Numri i postimeve : 740
Registration date : 02/11/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje

Mesazh  Nimfa prej Tue Nov 04, 2008 1:29 pm

Mire se erdhe !

_________________


.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …
˜"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"°••ŗ°"˜Øؘ"° ••ŗ˜
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje

Mesazh  Nimfa prej Sat Dec 27, 2008 2:26 am

Pershendetje ty qe me je ne linje mmmmmmmmmmmmmmm

avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje

Mesazh  Orfe prej Sat Dec 27, 2008 7:01 am

Rrezon@ shkruajti:Pershendetje ty qe me je ne linje mmmmmmmmmmmmmmm


per Ty qe m'je brenda zemres

_________________
avatar
Orfe
advancues
advancues

Numri i postimeve : 740
Registration date : 02/11/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje

Mesazh  *Illira* prej Sat Dec 27, 2008 2:59 pm

Pėrshėndetjė pėr tgjith anėtarėt e forumit Stinėt e jetės.
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje

Mesazh  Nimfa prej Sat Dec 27, 2008 3:46 pm

Alba shkruajti:Pėrshėndetjė pėr tgjith anėtarėt e forumit Stinėt e jetės.
Pershndetje dhe mirese keni ardhur Alba

Ju desiroj te kaloni sa ma mire te gjithve !
https://www.youtube.com/watch?v=Z0GJMVLpLWY&feature=related
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pershendetje

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi