PRSHNDETJE DHE MIR SE JU GJETM N FORUMIN TUAJ

Shko posht

PRSHNDETJE DHE MIR SE JU GJETM N FORUMIN TUAJ

Mesazh  shaban cakolli prej Mon Aug 13, 2007 9:43 pm

Mire se ju gjetem te nderuar,
Jam Shaban Cakolli nga Dardana e Kosoves,jetoj ne Gladbek te Gjermanise,ne landin NRW:Mirrem me shkrime,bashkepunojme shume forume,jam poet dhe shkrimtare si dhe ushtroi gazetarine.

STINE,ashtu si ju kam premtuar ju gjeta,por pershkak te shume obligimeve qe kam para veti,si ju kam njoftuar nuk duhet te pritni shume nga une,megjithate kurdo qe do me premton koha do te bashkepunoi me ju. Ju pergezoi per kete forum te mire,ju deshiroj gjitha te mirat.
avatar
shaban cakolli
advancues
advancues

Numri i postimeve : 606
Registration date : 12/08/2007

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

PRSHNDETJE DHE MIR SE JU GJETM N FORUMIN TUAJ

Mesazh  STINE prej Mon Aug 13, 2007 11:15 pm

Shaban shume flm qe pranove te behesh antar i forumit tim.Ne kete forum do jesh gjithmone i mirpritur.Flm per gjithcka

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e antarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht n krye Shko posht

Re: PRSHNDETJE DHE MIR SE JU GJETM N FORUMIN TUAJ

Mesazh  Kosovarja prej Fri Aug 17, 2007 7:26 pm

[b]Pershendetje per ju ,dhe mire se ju gjeta Cool
avatar
Kosovarja

Numri i postimeve : 2
Registration date : 17/08/2007

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

PRSHNDETJE DHE MIR SE JU GJETM N FORUMIN TUAJ

Mesazh  STINE prej Fri Aug 17, 2007 11:40 pm

Pershendetje Kosovare dhe mir se erdhe ne forumin tim shpresoj tia kalojme mire bashke.

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e antarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht n krye Shko posht

Re: PRSHNDETJE DHE MIR SE JU GJETM N FORUMIN TUAJ

Mesazh  Nimfa prej Thu May 29, 2008 10:07 pm

Erdha dhe une ne forumin
Stinet e jetes

oooooooooooooopo ketu qenkan Vipat

_________________


.* )
..) .*)
(. (. . : (.*`*-->>>>
"""""""""""
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e antarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht n krye Shko posht

Re: PRSHNDETJE DHE MIR SE JU GJETM N FORUMIN TUAJ

Mesazh  Nimfa prej Thu May 29, 2008 10:10 pm

shaban cakolli shkruajti:Mire se ju gjetem te nderuar,

STINE,ashtu si ju kam premtuar ju gjeta,por pershkak te shume obligimeve qe kam para veti,si ju kam njoftuar nuk duhet te pritni shume nga une,megjithate kurdo qe do me premton koha do te bashkepunoi me ju. Ju pergezoi per kete forum te mire,ju deshiroj gjitha te mirat.
Leri fjalet z. sunny Shaban ketu tju shofi !

_________________


.* )
..) .*)
(. (. . : (.*`*-->>>>
"""""""""""
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e antarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht n krye Shko posht

Re: PRSHNDETJE DHE MIR SE JU GJETM N FORUMIN TUAJ

Mesazh  Nimfa prej Thu May 29, 2008 10:11 pm

Kosovarja shkruajti:[b]Pershendetje per ju ,dhe mire se ju gjeta Cool
Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiengjelli

_________________


.* )
..) .*)
(. (. . : (.*`*-->>>>
"""""""""""
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e antarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht n krye Shko posht

Re: PRSHNDETJE DHE MIR SE JU GJETM N FORUMIN TUAJ

Mesazh  STINE prej Sat May 31, 2008 10:26 pm

fv shkruajti:Erdha dhe une ne forumin
Stinet e jetes

oooooooooooooopo ketu qenkan Vipat

Mirse na erdhe fv.Shpresoj tia kalojme mir bashk

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e antarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht n krye Shko posht

Re: PRSHNDETJE DHE MIR SE JU GJETM N FORUMIN TUAJ

Mesazh  Nimfa prej Sun Jun 15, 2008 7:53 pm

Pershendeje per antarin me te ri:akili56

_________________


.* )
..) .*)
(. (. . : (.*`*-->>>>
"""""""""""
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e antarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht n krye Shko posht

Re: PRSHNDETJE DHE MIR SE JU GJETM N FORUMIN TUAJ

Mesazh  Nimfa prej Thu Nov 25, 2010 2:18 am

Moderatori i grupit
Drgo mesazh privat Bili 4187 Vizito websitin e shkruesit
Antart e grupit
Drgo mesazh privat kiss_today 85 Tirane
Drgo mesazh privat shaban cakolli 587
Drgo mesazh privat xheladin 42


Pershendetje per ju dhe pune te mbare !

_________________


.* )
..) .*)
(. (. . : (.*`*-->>>>
"""""""""""
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e antarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht n krye Shko posht

Re: PRSHNDETJE DHE MIR SE JU GJETM N FORUMIN TUAJ

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi