ARTIST; SHEFQET AVDUSH EMINI

Shko poshtė

ARTIST; SHEFQET AVDUSH EMINI

Mesazh  shefqetavdushemini prej Sat Nov 21, 2015 11:46 pm


KETU KAM LIN DHE KETU DO TE VDES


PORTRET SHQIPTARIhttp://i65.tinypic.com/2vl0dxy.jpg
KETU UNE JAM ZOT SHTEPIJE


NUK DUHET TE HARROHET KURRE


ARTIST:SHEFQET AVDUSH EMINI


PIKTUR AKRYLIK NE PELHURE


PORTRET


PORTRET 100X150


INTERNATIONAL ART SIMPOZIUM IN KANADA


INTERNATIONAL ART SIMPOZIUM IN KANADA


ZHYRI INTERNACIONALE PER EKSPOZITEN NE OMAN


SIMPOZIUMI INTERNACIONAL NE KONYA, TURQI


SIMPOZIUMI INTERNACIONAL NE PENZA, RUSSI


INTERNATIONAL ART SIMPOZIUM IN EGJIPT


PORTRET VAJ NE PELHURE


HOLANDE


INTERNATIONAL ART SIMPOZIUM IN SARAJEV, BOSNIJA


INTERNATIONAL ART SIMPOZIUM IN ISTANBUL, TURQI


EKSPOZITA INTERNACIONALE NE MUSEUN COTROCENI,
BUKURESHT, RUMUNI


SIMPOZIUMI INTERNACIONAL NE KONYA, TURQI


SIMPOZIUMI INTERNACIONAL NE KONYA, TURQI
PIKTURE ME FERRQ TE PASTRIMIT


SIMPOZIUMI INTERNACIONAL NE PENZA, RUSSI


SIMPOZIUMI INTERNACIONAL NE PRISHTINE, KOSOVE


SIMPOZIUMI INTERNACIONAL NE SEGUANY, KANAD
shefqetavdushemini
shefqetavdushemini

Numri i postimeve : 5
Age : 61
Registration date : 17/08/2011

Shiko profilin e anėtarit http://www.shefqetavdushemini.com/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi