mendimi yne

Shko poshtė

mendimi yne

Mesazh  shaban cakolli prej Mon Aug 13, 2007 10:13 pm

Te nderuar staf i forumit,
Keni shume forum te mire,ne rubrikat qe keni te rinjet mund te gjejne veten ne lemite e tyre,megjithate sikur ju mungojne rubrika per krijuesit,Letersi dhe gjuhe,historia kombetare,kuriozitete,rubrika per miqet e huaj te shqiptareve,ndoshtaju keni parapa me mire qfare duhet te futet ne forumin tuaj,ky ishte vetem mendim i imi,andaj ju lutem per mirekuptim.Ne do te pergjigjemi vetem atyku ju keni parapa te pergjigjemi.
Gjitha te mirat.
avatar
shaban cakolli
advancues
advancues

Numri i postimeve : 606
Registration date : 12/08/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: mendimi yne

Mesazh  Nimfa prej Thu May 29, 2008 6:04 am

Respekt dhe urime per forumin po,
Eshte mire qe:
te hapen tema p.sh te letersija
------------------------------Poezija
---------------------------------1
---------------------------------2
---------------------------------3
---------------------------------4
------------------------------Proza

------------------------------shkrimtare te huaj

------------------------------shkrimtare shqipar
-------------------------------------------Shaban Cakolli
-------------------------------------------E tjer

sporti po me nenforume sporti boteror shqiptar etje ku te ata te hapen tema, ose teologjia ne Home e dukshme te jete teologjia dhe e ndare me besime te ndryshme
ose gjuhet te huaja po nenforumi anglisht gjermanisht italisht etj.
Ju keshilloj ta beni qe tani se me vone nuk dote mundeni.
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: mendimi yne

Mesazh  STINE prej Thu May 29, 2008 2:55 pm

Pershendetje fv.Une jam Stine-Admini i forumit.Te lutem prezantohu qe edhe te tjeret te marrin vesh se kush je.Sa per temat Letesine e kam hap Shkrimtaret po ashtu kane vendin e vet ku te shkruajne edhe sporti eshte.Gjuhet e huaja i kishim por i hoqa per shkak se nuk kishin popullate megjithate nese ju i doni mund ti vendosim serish.Kalofsh mire ne forumin "Stinet e jetes".

Me rrespekt
STINE

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: mendimi yne

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi