Cfare Vleresohet Me Shume Ne Ditet E Sotme Ne Shoqeri

Shko poshtė

Cfare vleresohet me Shume ne kte shoqeri pak te lodhur,te degraduar e deri diku dhe te komplikuar???

25% 25% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
25% 25% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
25% 25% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
25% 25% 
[ 1 ]
 
Totali i votave : 4

Cfare Vleresohet Me Shume Ne Ditet E Sotme Ne Shoqeri

Mesazh  STINE prej Tue Aug 14, 2007 11:33 pm

he si mendoni cila gje vlersohet me shume

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare Vleresohet Me Shume Ne Ditet E Sotme Ne Shoqeri

Mesazh  lepurushja_01 prej Thu Aug 16, 2007 12:33 pm

STINE shkruajti:he si mendoni cila gje vlersohet me shume

per fat te keq them bukuria e te qenurit sexy...per fat te keq Sad

lepurushja_01
Administator
Administator

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Localisation : Italia
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare Vleresohet Me Shume Ne Ditet E Sotme Ne Shoqeri

Mesazh  STINE prej Thu Aug 16, 2007 6:15 pm

une them interesi

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare Vleresohet Me Shume Ne Ditet E Sotme Ne Shoqeri

Mesazh  Nimfa prej Sun Jun 01, 2008 10:54 pm

Intelegjencen.

_________________


.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …
˜"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"°••ŗ°"˜Øؘ"° ••ŗ˜
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare Vleresohet Me Shume Ne Ditet E Sotme Ne Shoqeri

Mesazh  lutfi coka prej Mon Apr 18, 2011 9:20 pm

Mashtro e perdhuno,kulaq e kerbaq,,,prift e xhelat...tjeterso e pervetso....perca e sundo.....

lutfi coka

Numri i postimeve : 19
Registration date : 26/02/2011

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Vlersimi ne ditet e sotme

Mesazh  lutfi coka prej Fri Jun 10, 2011 9:38 pm

[Nxitja e perqarjes,etja per para ..deliri per fame dhe lufta per pushtet ,formula e kohes sone Modernequote="STINE"]he si mendoni cila gje vlersohet me shume[/quote]

lutfi coka

Numri i postimeve : 19
Registration date : 26/02/2011

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare Vleresohet Me Shume Ne Ditet E Sotme Ne Shoqeri

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi