Ku preferoni ti kaloni pushimet?

Shko poshtė

KU PRFERONI TI KALONI PUSHIMET?

33% 33% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
33% 33% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
33% 33% 
[ 1 ]
 
Totali i votave : 3

Ku preferoni ti kaloni pushimet?

Mesazh  STINE prej Wed Aug 15, 2007 12:06 am

ku mendoni ti kaloni.Une jam ne ANTALJA te TURQISE d.m.th e mendova ne ANTALJA dhe ashtu bera.

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku preferoni ti kaloni pushimet?

Mesazh  lepurushja_01 prej Thu Aug 16, 2007 12:29 pm

STINE shkruajti:ku mendoni ti kaloni.Une jam ne ANTALJA te TURQISE d.m.th e mendova ne ANTALJA dhe ashtu bera.

SICILIA ITALY ...qejf dete diell

lepurushja_01
Administator
Administator

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Localisation : Italia
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku preferoni ti kaloni pushimet?

Mesazh  shaban cakolli prej Fri May 23, 2008 8:45 pm

une ngaGjermania
avatar
shaban cakolli
advancues
advancues

Numri i postimeve : 606
Registration date : 12/08/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku preferoni ti kaloni pushimet?

Mesazh  Nimfa prej Fri May 30, 2008 4:25 pm

Ne Sarande ?

_________________


.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …
˜"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"°••ŗ°"˜Øؘ"° ••ŗ˜
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku preferoni ti kaloni pushimet?

Mesazh  STINE prej Sat May 31, 2008 10:30 pm

une ket vit them ti kaloj ne SHBA

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ku preferoni ti kaloni pushimet?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi