PARIS HILTON ne plazh

Shko poshtė

PARIS HILTON ne plazh

Mesazh  STINE prej Thu Aug 16, 2007 6:31 pm

Pas ditėve tė kaluara nė burg ka vendosur me tė vėrtetė tė ndryshojė jetesė. Dėshiron tė provojė gjithēka duke e shijuar jetėn sipas
saj nė maksimum. Paparacėt e kanė kapur atė nė Malibu teksa bėn surf.E veshur me bikini tepėr provokuese Hilton provon tė heqė pjesėn e sipėrme tė bikinit duke treguar njė pamje seksi.Nė fakt, pėr publikun nuk ėshtė hera e parė qė sheh trashėgimtaren e hoteleve Hilton tė zhveshur.Pak kohė mė parė nė TV u shfaqėn pamjet e njė video porno tė realizuar prej saj, po kėshtu edhe disa foto tė tjera nudo. Tashmė pėr Hilton ditėt e vėshtira nė burg dhe kujtimet pėr to duket se kanė kaluar duke dashur qė tė shfrytėzojė cdo moment tė bukur dhe tė argėtohet po kaq shume.

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi